italská restaurace
s jedinečným výhledem

Chcete zažít klidnou večeři s rodinou, romantické posezení s výhledem na Pražský hrad nebo nezapomenutelnou oslavu? Přidejte k tomu ještě skvělou italskou kuchyni z čerstvých surovin, unikátní atmosféru restaurace na lodi a profesionální servis.

To vše nabízí Marina Ristorante.

luxusní restaurace
na břehu vltavy

Italská kuchyně je synonymem čerstvosti, stejně tak si na ní zakládáme i my. Ať už to jsou ryby, mořské plody, nebo naše vlastnoručně vyráběná pasta. Používáme ty nejkvalitnější suroviny, které necháváme vyniknout v čisté podobě.

Jedinečný výhled na řeku
a pražský hrad

profesionální přístup a 
exkluzivní zážitky

Naše posádka je složená z opravdových profesionálů, jak v kuchyni, tak za barem a na place. Máme naši práci rádi, snažíme se udržovat pohodovou atmosféru a tu pak přenášet i na hosty. Váš zážitek je pro nás na prvním místě a uděláme vše pro to, aby se Marina stala místem, kam se budete rádi vracet.

SLOVO ŠÉFKUCHAŘE

Ad cum alii alterum prodesset ea quas meliore eu rebum legendos in mel te. Repudiare qui pri eius ipsum iudico ancillae alterum commune sed deleniti usu mea graecis adhuc scriptorem et. Inermis gra.

EVENTS AT MARINA ARE UNFORGETTABLE

A party for a few friends, a business party or a bachelorette party? Nothing is impossible. Our boat has two floors with different atmospheres, and we will be happy to find the perfect place for your event. Write us your wishes and leave the upcoming event in the hands of our staff.

DARUJTE GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK

Dárkovou kartu v libovolné hodnotě lze zakoupit pouze v hotovosti na naší provozovně a má platnost 12 měsíců ode dne jejího zakoupení.

FOLLOW US ON SOCIAL WEBSITES

VISIT US