KRÁSA ZA OKNEM I NA TALÍŘI

RYBY A MOŘSKÉ PLODY

Kde jinde si správně vychutnáte ty nejčerstvější ryby než přímo na lodi? Náš italský dodavatel se pravidelně stará o to, aby naše kuchyně byla zásobená těmi nejčerstvějšími surovinami. Ty se pak snažíme dostat na talíře hostů v nejčistší podobě. Hlavní roli u nás hraje kvalita a poctivý přístup ke kuchařskému umění.

JeDINEČNÉ MÍSTO

Nábřeží Vltavy u Mánesova mostu se nechází na půli cesty mezi Staroměstským náměstím a Pražským hradem a patří mezi nejkrásnější místa v celé Praze. Ať už se jedná o cíl vaší cesty nebo jen o zastávku na procházce Prahou, postaráme se o to, aby se návštěva Mariny stala tím nejlepším zážitkem v krásném prostředí.

navštivte nás

AKCE na marině JSOU NEZAPOMENUTELNÉ

Komorní posezení pro několik kamarádů, firemní večírek nebo rozlučka se svobodou? Nic pro nás není problém. Naše loď má dvě patra s odlišnou atmosféru a rádi najdeme ideální místo pro váš event. Napište nám svá přání a svěřte chystanou akci do rukou našeho personálu.

láska K JÍDLU

Říká se, že láska prochází žaludkem. Jídlo je pro nás nejen práce a nutnost, ale i koníček. Chceme, aby naše jídla dávala smysl nápadem, složením i provedením. Celý náš tým se snaží neustále zdokonalovat, učit se nové věci a vstřebávat nejnovější trendy.

seznamte se s naší posádkou

petr topol

Šéfkuchař

Jan cícha

Šéf Barman

PETR KERNER

Generální manažer

martin moravec

Manažer

jakub teplan

Manažer

Tomáš lafek

Hlavní sommeliér

SLEDUJTE NÁS na sociálních sítích