italská restaurace
s jedinečným výhledem

Chcete zažít klidnou večeři s rodinou, romantické posezení s výhledem na Pražský hrad nebo nezapomenutelnou oslavu? Přidejte k tomu ještě skvělou italskou kuchyni z čerstvých surovin, unikátní atmosféru restaurace na lodi a profesionální servis. To vše nabízí Marina Ristorante.

luxusní restaurace
na břehu vltavy

Italská kuchyně je synonymem čerstvosti, stejně tak si na ní zakládáme i my. Ať už to jsou ryby, mořské plody, nebo naše vlastnoručně vyráběná pasta. Používáme ty nejkvalitnější suroviny, které necháváme vyniknout v čisté podobě.

Jedinečný výhled na řeku
a pražský hrad

profesionální přístup a 
exkluzivní zážitky

Naše posádka je složená z opravdových profesionálů, jak v kuchyni, tak za barem a na place. Máme naši práci rádi, snažíme se udržovat pohodovou atmosféru a tu pak přenášet i na hosty. Váš zážitek je pro nás na prvním místě a uděláme vše pro to, aby se Marina stala místem, kam se budete rádi vracet.

SLOVO ŠÉFKUCHAŘE

"...vaření pro mě znamená úctu k surovinám a hostům, jsem člověk, který hledá harmonii mezi kvalitními surovinami a kuchařským týmem, tak aby z toho těžil především spokojený host. Což by nešlo bez zkušenosti z celého světa a neustálého vzdělávání a hledání inspirace."

AKCE na marině JSOU NEZAPOMENUTELNÉ

Komorní posezení pro několik kamarádů, firemní večírek nebo rozlučka se svobodou? Nic pro nás není problém. Naše loď má dvě patra s odlišnou atmosféru a rádi najdeme ideální místo pro váš event. Napište nám svá přání a svěřte chystanou akci do rukou našeho personálu.

DARUJTE GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK

Dárkovou kartu v libovolné hodnotě lze zakoupit pouze v hotovosti na naší provozovně a má platnost 12 měsíců ode dne jejího zakoupení.

SLEDUJTE NÁS na sociálních sítích

navštivte nás